Žudikui nepavyko: Rainys ir vielomis pjautos letenos

Pikta ir labai apmaudu, bet vis dažnėja istorijų, kurias aprašyti reikia laiko… daug laiko…

Laiko, kad mes patys rastume savyje jėgų ir viską sudėliotume į rišlius sakinius, juk žinome, kad toji istorija sukels jums didelę širdperšą, nes rašydami pirmomis dienomis nepajėgtume sulaikyti savo nevilties riksmo, nepajėgtume neaprašyti to vaizdo, kai net ilgus metus dirbančių veterinarų rankos dreba, lupdamos nuo kūnelio nupuvusią odą su kailiu ir kaip makabriškai skamba džiaugsmas, kad tuos puvinius nurankiojus pasimato gyva mėsa – vadinasi yra vilties, kad letena atgis. Rainys gyvens, vieną leteną pavyko išsaugoti, kitos letenos amputuoti kaip ir nereikėjo – pirštukai buvo tiek nupuvę, kad juos tiesiog ištraukė operacijos metu. Tiesa, katiniukas vaikščios keistai statydamas letenėles, bet jis VAIKŠČIOS, žudikui nepavyko!

O dabar istorija, surašyta jau nusistovėjus skausmui:

Kiekvienas gimstame geras, tačiau netinkama aplinka skatina blogiems, kartais, net kitai gyvybei tragiškiems pasirinkimams.
Maždaug 10 mėnesių Rainys prieš geras tris savaites rastas iki kaulo viela (?) užveržtom letenom. Jos buvo smarkiai sutinę, ėmę pūti, todėl veterinarijos gydytojams teko tiesiog lupti nupuvusią odą ir kailį. Nepakeliamas skausmas, puvinio kvapas, frustracija ir nežinia.

Deja, vienos letenėlės pirštus teko amputuoti, o kitos nuluptoji dalis su laiku užsitrauks ir užgis. Kadangi smarkiai pažeistos sausgyslės ir nervai, išsaugotoji letena truputėlį išlenkta į viršų, tačiau šiandien džiugi žinia ta, jog ji jau apsitraukė nauja odele. Amputuojant letenėlę kartu atlikta ir kastracija.

Neįtikėtina, bet po tokių patirčių, katinukas stojasi ir eina į priekį! Iš pirmo žvilgsnio tapęs itin atsargus, vos prisilietus glaustosi ir murkia, vis prašydamas šilumos papildomai. Nuo šios akimirkos jis nebesidairo į liūdną praeitį, o žvelgia tik į priekį.
Gražuolis Rainys savo skriaudėją jau pradeda po truputį pamiršti, laižosi emocines ir fizines žaizdas, intensyviai domisi kiekvienu naujai priėjusiu bei laukia žmogaus, pasiūlysiančio savo ilgametę draugystę.

Kiek ši kova mums kainuos dar nežinome, bet 100 eur. tikrai perkopėme. Tikime Rainiu ir tikime jumis – padėkite mums atsiskaityti veterinarams už jų virpančias rankas, už jų raminančius žodžius tiek Rainiui, tiek ašarojantiems savanoriams, už jų kantrybę. AČIŪ visam UAB „Kabarga“ kolektyvui.

VŠĮ „Penkta koja“
LT 984010042503006212 DnB bankas
Paskirtis: Jonavos Bekojui
Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

Jonava, 8 642 92870, jonava@penktakoja.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)