Žmonių žiaurumui nėra ribų: ganykloje surengtos masinės gyvulių žudynės

Į ganyklą atėjęs Pakruojo rajono gyventojas pamatė sukrečiantį vaizdą. Kažkas surengė gyvulių žudynes. Policija spalio 7 d. gavo pranešimą, kad apie 16 val. Pakruojo rajone, Dargužių esančiame kaime iš nenustatyto ginklo iššaudytos ir sužalotos avys. Įvykio vietoje rastos trys nugaišusios avys, dar penkios buvo sužeistos. Dar trys gyvuliai buvo dingę. Avių savininkas iškart negalėjo pasakyti, kokius nuostolius patyrė. Tyrimą pradėję pareigūnai įtaria, kad avys buvo apšaudytos iš mažo kalibro ginklo. Tai ne pirmas atvejis, kai šauliai taikosi į avis. Prieš keletą metų nuo tokių pat niekadėjų nukentėjo ir Alytaus rajone, Bukaučiškių kaime gyvenantis ūkininkas.

https://www.delfi.lt/news/daily/crime/zmoniu-ziaurumui-nera-ribu-ganykloje-surengtos-masines-gyvuliu-zudynes.d?id=75988789

Viena mintis apie “Žmonių žiaurumui nėra ribų: ganykloje surengtos masinės gyvulių žudynės”

  1. Ale tipo tie kurie save vadina dar vis medžiotojais rėkia visa gerklia, kad laukuose avis pjauna vilkai. Ale tikrai, tik ne pjauna o šaudo o ir vilkai dvikojai. O po to dar ir savo šunims leidžia pasismaginti. Tai štai kokie vilkai puola avis Lietuvoje besiganančias ganyklose avis :( ….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)