Trukdo balandžiai? vienas Mažeikietis „išrado“ būdą, kaip …

PAGAL MŪSŲ SKUNDĄ ŠIAM PILIEČIUI IŠKELTA BAUDŽIAMOJI BYLĄ UŽ ŽIAURŲ ELGESĮ SU GYVŪNAIS.

TRUKDO BALANDŽIAI? VIENAS SENSTELĖJĘS MAŽEIKIŠKIS „išrado“ būdą, kaip sutramdyti „nenaudėlius“. Deja, toks būdas ne tik, kad neteisėtas, bet dar ir baudžiamąja byla smarkiai pakvipo už itin žiaurų elgesį su gyvūnais.

 

Incidentas įvyko ketvirtadienio, liepos 31 d., vakarą, Mažeikiuose, Naftininkų g. 24 daugiabučio namo ketvirtajame aukšte. Gal toks incidentas ir nebūtų pritraukęs daug dėmesio, jei jo nebūtų stebėję kieme žaidžiantys vaikai. Gal toks incidentas net nebūtų iškilęs į viešumą, jei ne Mažeikių gyvūnų globos draugija, kuriai praėjus kelioms dienoms po incidento paskambino gretimo namo gyventoja ir papasakojo apie šį įvykį.

 

Minėto namo ketvirtajame aukšte gyvena pilietis, ant kurio pečių gula jau 60-ies metų gyvenimo patirtis. Suprantama, kad nervai nebe tokie, kaip jauno žmogaus, bet vis tik išminties turėtų būti atseikėta su kaupu. Panašu, kad šio žmogelio silpni nervai vis tik laimi prieš brandą ir išmintį. Gretimo namo žmonės pasakoja, kad žmogus savo balkoną nuo balandžių gynė tinklais. Beje, tikrai tinklai kabo ant balkono turėklų ir itin gerai matomi nuotraukose. Tik dabar jie tiesiog persverti, nes pačiame viduryje kabo nemenko balandžio lavonas. Nežinia, ką balandžiai turėjo padaryti šiam žmogeliui, kad savo susikaupusį sadizmą jis išlietų vieša balandžių egzekucija. Žmonės tyliai kalba, kad balandžius šis žmogelis gaudė specialiai.

 

Taigi, kaip šio namo gyventojo rankose atsidūrė ketvertas balandžių, dabar jau nesužinosime (nebent policija sužinos, o gal jau sužinojo). Žinome, kad tam žmogeliui, kurio nervai labai silpni, „tie balandžiai jau įsiėdė iki gyvo kaulo“. Taip pat nežinome, kas privertė šį žmogų imtis tokios kraupios egzekucijos. Ne bet kokios egzekucijos, o viešos, stebint krūvai vaikų – nuo mažų, iki didelių. Kaip viena mergaitė pasakojo, „dėdė trims balandėliams nupjovė peiliu galvas ir išmetė per balkoną katėms“. Taip, kai kurie žmonės patvirtino, kad katės tampė po kiemą joms taip lengvai į nagus patekusį grobį. O patį didžiausią balandį žmogelis taip pat žiauriai sudorojęs pakabino tiesiog balkone viešai. Neaišku, ar jam pačiam smagu žiūrėti į balandžio gaišeną, ar jam tiesiog magėjo pasididžiuoti savo „protu“ ir drąsa prieš visus viešai, ar jam šiaip protas aptemo.

 

Ir taip balandžio gaišena kabėjo keturias dienas. Gąsdino vaikus, o praeiviams labai jau didelio pasipiktinimo nekėlė. O gal tiesiog jie nepastebėjo ketvirtame aukšte kabančio kažkokio neaiškaus darinio. Niekam nešovė paskambinti ir iškviesti specialiąsias tarnybas savo kaimynui, kol viena gyventoja iš gretimo namo paskambino į Mažeikių gyvūnų globos draugiją ir papasakojo apie „nesveiką vieno žmogelio elgesį“. Tik labai primygtinai prašė neskelbti, kas ji, mat bijo to jo keršto. Sako, jei jau su balandžiu taip gali, tai su žmogumi taip pat gali pasielgti.

 

Žinoma, draugija nedvejodama iškvietė policiją, kad būtų fiksuotas žiauraus elgesio su gyvūnais atvejis ir būtų nubaustas asmuo, atsakingas už žiaurią viešą balandžių egzekuciją, kurią su siaubu prisimena kieme tuo metu buvę vaikai. Tiesą sakant, policijos pareigūnus taip pat ne ką mažiau nustebino toks žmogaus poelgis ir noras viešai demonstruoti savo sadistinius polinkius. Baisiausia tai, kad vieniems vaikams toks žmogaus poelgis kelia baimę ir siaubą, bet tikrai yra tokių vaikų, kuriems tokie žiaurumai palieka „didelį įspūdį“ ir tampa sektinu pavyzdžiu!

 

Ačiū moteriai, kuri informavo Mažeikių gyvūnų globos draugiją apie šį incidentą. Gaila, kad nė vienas matęs gyventojas ar kaimynas taip ir neišdrįso paskųsti kaltininko. Tai padarė draugija. Vis tik džiugu, kad toks atvejis nepraslydo, buvo paviešintas ir šis žiaurus gyventojas bus atitinkamai nubaustas. Už tokį žiaurų elgesį pradėtas tyrimas ir gresia net įkalinimas.

 

NEGALIMA TYLĖTI TOKIAIS ATVEJAIS! Būtina viešinti ir skųsti tokius sadistinių polinkių turinčius žmones, kad veiktų Lietuvos Respublikos įstatymai, ginantys nors ir menkas, bet vis tik gyvūnų teises. Balandžiai taip pat turi teisę gyventi! Kad ir kaip kai kuriems žmonėms to nesinorėtų!

 

Nuotraukos darytos Mažeikių gyvūnų globos draugijos iš incidento vietos.

Ekrano nuotrauka iš 2014-11-12 14:36:49

https://www.mazeikiugyvunai.lt/lt/news/view/id/53645

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)