TEKSASAS „Penktoj kojoj“ Dramų mėgėjai, jums šita istorija patiks!

VšĮ Penkta koja

Jos vardas yra Dora. Panaši į haskį, džiaugsminga ir draugiška. GRAŽI. Dora – visiškai netikusi sargė, bet užtat kompanionė nesnaudžiančiam žmogui – nuostabi! Dorą priglaudė viena moteris, jau ir šeimininkę surado. Bet paprašė mūsų pagalbos Dorą sterilizuojant ir perlaikant po operacijos. Susitarėm, kad tiesiai iš mūsų būsimoji šeimininkė Dorą ir perims. Paimtų gyvenimui į voljerą. Bet ir prižiūrės, ir draugaus, ir t.t. O mes su Dora susidraugavom. Ir supratom, kad į voljerą Dora yra visiškai netinkama. Na, bet gi ir voljere šunimis rūpinasi žmonės. Argi ne taip?

Tačiau pasikalbėjus su pretendente į šeimininkes sužinom, kad ji jau turi haskį, kurį laiko voljere lauke ir kad jai dar vieno šuns net nereikia – reikia jos 65 m. Mamai. Mama, žinoma, laikys lauko voljere. Kaip puošmeną ir sargą. Visam gyvenimui įkiš už grotų. O Dora yra jauna, ir gyvenimo jai dar likę daug. Na, nebent tame voljere iš liūdesio numirtų. O jai gali taip nutikti…

Mes nediskriminuojame žmonių DĖL AMŽIAUS. Tačiau mes esame GYVŪNŲ prieglauda, o tai reiškia, kad stengiamės surasti savo globotiniams tinkamus namus. O voljeras Dorai, be perspektyvos protiniam ir fiziniam užimtumui, yra netinkami namai. Juk vien dėl to, kad šuo gražus, jis nenusipelno būti tik kažkieno sodo puošmena ir visą gyvenimą praleisti už grotų? Ar ne? Taip jai ir pasakėm.

Tačiau žodis NE, panašu, susideda iš daug dalių. Ir akivaizdu, kad kažkurios iš šių dalių moteriškė nesuprato. Ir štai, nelaukusi darbo pabaigos, su kolege, ABI SU TARNYBINĖMIS POLICIJOS uniformomis, atvyko pasiimti šuns. Na taip, tos pačios Doros, kurios mes nutarėm nenuteisti gyvenimui už grotų.

Mes labai mylim Lietuvos Policiją. Jie mums padeda ir mus saugo. Ir šiaip mes manom, kad jie yra KIETI! Bet šios moterys naudojo savo uniformą, kaip bauginimo priemonę. Reikalavo šuns, ne na juk mes priegauda! Šunis privalom atiduoti visiems to panorėjusiems. Nesutikus Doros atiduoti, prasidėjo grasinimai – žadėjo mus skųsti visur, kur tik įmanoma. Pradedant Maisto ir Veterinarijos tarnyba, baigiant… Jau net nebeprisimenam kuo. Sakė visiems papasakosiančios, kokie „Penkta koja“ YRA IŠ TIKRŲJŲ. Teko palydėti pareigūnes ir užsirakinti vartelius. Na, dėl viso pikto  

Tikime, kad pareigūnės laikysis žodžio ir papasakos visiems, kad šunų nedovanojam ten, kur, mūsų manymu jam bus blogai. Net jei ir prašo uniformuotas pareigūnas. Savo ruožtu linkime šioms policijos pareigūnėms kišti už grotų nusikaltėlius, o ne prieglaudos šunis. Savo šunimis pasirūpinsime patys.

 

https://www.facebook.com/penktakoja/videos/vb.104995299573291/1895109490561854/?type=2&theater

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)