15 minčių apie “„Tai nelaimė ir bausmė man“”

 1. Ši žmogaus nelaimė pasklido internete vos per kelias minutes. Teko paskaitinėti daug komentarų iš kitų svetainių. Gaila bet ne tai norėjau skaitinėti. Keistas tas šunininkų, o gal tik jais apsimetusių žmonių požiūris, pirmiausiai į žmogų o po to ir į šunis. Kai tokių komentarų prisiskaitoma susidaroma nuomonė kad visi myli bet niekas nemyli. Tai turiu gerą klausimėlį LKD (lietuvos kinologų draugijai): Ką padarėt gero. Pinigus rinktis iš šou tai mes visi sugebam, o kas yra padaryta vardan šunų, kad taip nenutiktų. Beje šiandien kinkinys, ryt gal bus koksai kitokią sporto šaką propaguojantis šuo. Ką darot mieli LKD, bėda ta kad nieko nedarot …

 2. Norėjosi žmogų užjausti ir tikrai nesitikėjau kad jis taip gali elgtis. Tenka rašyti tikrą nuomonę apie šį žmogų. Pirmiausiai tai pastebėjau kad kinkinio savininkui G. Sasnauskui visiškai dzin Lietuvos įstatymai, o antras pastebėjimas butu toks, kad tokio intelekto žmogui iš vis nebūtu galima jokių šunų auginti ir iš jų tyčiotis.

  video: http://tv.lrytas.lt/?id=14260028831425265286

 3. Bet kaip jis kalba, tai ar galima šunims nosis daužyti – parazitų parazitas jis

  1. kalbet galima bile ka jis pasivadovavo rusiska dresura.Ir paziurekit kieno klause nuomones o gi gustaicio zmonos kodel ne manes ar jusu lietuvoj kinologu apstu.

 4. turejo dresuot paziurekit kaip jie kinkini bega butu nemokinti tai jie i9 visaspuses lakstytu.

  1. as ir nenusimanau taip kad mes nezinom istikruju kaip ten yra ar buvo galas zino gal ta maza suniuka uzkusino i tokia banda sunu juk mes tik matem kad nufilmuota pati ekzekucija o kas vyko iki tol tai nezinom.

 5. vienu zodziu ir kinkinio seimininkas svolacius ir tas kuris vedziojosi kazkodel tai palaida suni ir tas parazitas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)