Spręsk „Šuns dienos testą“ ir laimėk dovanų!

Mes kuriame tradicijas! Jau nuo 2016 metų, Lietuvos kinologų draugijos iniciatyva, švenčiame balandžio 24-ąją – Šuns dieną! Praėjo keturi metai ir mes su savo augintiniais jau spėjome daug išmokti. Ši diena skirta ne tik keisti visuomenės požiūrį į šunis, priminti šeimininkų atsakomybes, bet ir parodyti augintiniams, kokie jie mums yra svarbūs, palepinant juos skanesniu skanėstu ar ilgesniu pilvuko pakasymu.

Dėl viruso susiklosčius dabartinei situacijai, susiburti į renginį nieko nekviesime, tačiau balandžio 24 d. nuo ankstaus ryto Facebook renginio „Šuns dienos testas“ puslapyje rasite prieigą prie mūsų sukurto testo, kuriame galėsite patikrinti savo žinias apie šunis ir laimėti prizų. Testas bus prieinamas visą dieną – tad galėsite patys nuspręsti, kada būsite pasirengę smagiam žinių patikrinimui! Jam bus skirtas limituotas laikas ir atlikti galėsite vieną kartą.

Balandžio 25 d. 10.00 val. paskelbsime tris nugalėtojus, kurie gaus #MarsLietuva paruoštas dovanas, skirtas ne tik jiems, bet ir jų augintiniams. Prizai atiteks į daugiausiai klausimų teisingai atsakiusiems, o tuo atveju jei surinkusių vienodai balų bus daugiau – burtų keliu iš jų išrinktiems testo dalyviams.

Šuns dienos metu prisiminkime, kiek laimės į mūsų gyvenimą atnešė keturkojis šeimos narys ir pažiūrėkime į save – kaip kartu su savo augintiniu užaugome, kiek atsakingumo, supratingumo ir meilės įgijome. Būkime atsakingi už savo augintinį ne tik per šventes, bet visą jo gyvenimą.

Šuns dieną su jumis švęs VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ kartu su savo projektais „Draugiški Gyvūnams“ ir „neBrisius.lt“, ištikimais draugais UAB „Mars Lietuva“ ir šventės iniciatoriais „Lietuvos kinologų draugija“.

Informacija paruošta Kamilės Rutkaitės iš VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“, siekiant skatinti žmones saugoti savo augintinius bei rūpintis gyvūnų gerove.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)