Renovacija tapo kačių siaubu

Socialiniuose tinkluose, prisiminiau apie sparčiai kylančias daugiabučių renovacijas. Lietuvos daugiabučiai tikrai gražėja, o ir skaidrios jųjų renovacijos ne atsitiktinai palinkėjau. Bet pasirodo, kad namų grąžinimas yra kur kas daugiau nei renovacija. Mano postą pastebėjo Jurgita Šventoraitytė Gustaitienė  Gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos “Nuaras“ vadovė. Vadovės komentaras buvo trumpas bet labai jau kertantis per smegenis, net nepagalvojau, kad renovacija gali pabloginti benamių kačių gyvenimą cituoju:  Jei renovacija – vargai katėms, joms reik stiprybės ir už jas kovojantiems. Didžioji tiesa pasakyta, o ar daugiabučių namų gyventojai ir pašaliniai asmenys globojantys kates į tai atkreipė dėmesį. Dabar pradedu įsijausti į benamės katės gyvenimą – o siaube, tai kur apsišilti. Nerenovuotuose daugiabučiuose visuomet kažkur būdavo galima įlysit apsišilti o renovuotuose jokių šansų surasti šilumos ar bent užuovėjos.

2 mintys apie “Renovacija tapo kačių siaubu”

  1. Pradėkim nuo to, kad benamių gyvūnų turėtų būti kuo mažiau. O antra, skatinti jų „benamiškumą“ irgi nelogiška. Galima sulaukti Paryžiaus likimo, kai buvo užplūdę žiurkės visus parkus. Nesidomėjau, o gal ir neišspręsta ši problema.

  2. Kačių namelius apsiltintus statyti kačių šėrimo vietose nustatytose. Bei kastracijos sterilizacijos programa. Ir visuomenės auklėjimas, kad gyvūnai ne šiukšlės, ir šioje žemėje visi lygūs, nes kartais tarp žmonių šiukšlių yra labai daug. Deja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)