Prieglauda „Nuaras“

Šiuo metu sklinda nemalonūs garsai apie šią prieglaudą ,reikėtu ir man panagrinėti ,kas atsitiko ??? Pradejo sklisti garsai nuo Redos G. Foto ir ofiso foto ,pamačiau kas yra tie „Nemalonūs garsai“ pradesime nuo…. https://prntscr.com/38y3aq ir https://prntscr.com/39ikmj na ir ką galima pasakyti ……Nieko ,žmonės ims rašyti į ministerijas ir t.t. .

Ačiū už dėmesį :)

11 minčių apie “Prieglauda „Nuaras“”

  1. Kom padėt dar daugiau sau pinigų užsidirbti??? čia ne gyvūnų prieglauda o gyvūnų kankinimas!

  2. O kuom padėti, pasakykit ? maisto nupirkt ? Pilnos lentynos maisto, bet duoda paplavas šunims. Savanoriauti siūlėsi daug kas, nepriima , neva negali jie turėt savanorių . Pinigais remti tikrai nežadu, kadangi gyviams nuo to nebus geriau. Žmonės skambina siūlo skudurų, o Nuaras nežino ar jiems jų reikia, ir kur juos panaudotų . Tai pasakykit kaip padėti ? Aš matau tik vieną išeitį sužlugdyti Gustaičius

  3. Kuom padeti ,kad dar pinigu pririnkti, kad parodas rengtu ,,Bubastes,, visokios. Kad dar veistu ir veistu gyvunus.Juk jie nekastruoja ,tik veisia,dresuoja ir i parodas.Va kur pinigai reikalingi jiems, o seip gyvunai ne uzmigdomi, as klausiau spec. apipila vandeniu ir elektra, po 10 dienu karantino,
   migdymui brangus vaistai ,valstybe nefinansuoja, pigus vaistai yra siaubingo poveikio, taip va
   tokioj humaniskoj saly gyvenam…

 1. Paprašėme kad pakomentuotų “Nuaras“ atstovai, tikimės sulaukti konkretaus paaiškinimo.

 2. O ką Nuaras pakomentuos visi jau žinom, visas facebook puslapis vien tik Nuaro postai liko. Jei nėra ką slėpt kam trina komentarus. Ir visi kas nors kiek parašė Nuarui prieš plauką komentarą yra blokuoti. Taigi pletkina vienas pats Nuaras :) Ir čia papletkins tą patį :)

 3. Gaila bet mūsų kvietimą pakomentuoti Nuaras facebook’e visai panaikino, tikėtina kad jokio komentaro iš jo nesulauksime :)

 4. O ką aš sakiau , blokuoja, trina :) Ką jie pakomentuos jei neturi ką pasakyt, ir taip jau daug prisikalbėjo tam savo puslapyje :D Tegu plepa, o mes įrodymus parinksim :)

 5. Del obejektyvumo siulau paziureti TV3 zinias
  http://www.tv3play.lt/programos/tv3-zinios/383295?autostart=true
  Serija 110 Sezonas 2014
  ziureti nuo 15:22 minutes
  Labai grazius sunu yra. Teritorija didele. Gyvunai atrodo stori, gerai isimaitine. Tikrai nepanasu kad badautu.
  Vaizdai filmuoti tikrai objektyvesni nei kokios tai nuotraukos nezinia kada darytos.
  Man sukele abejones ar tikrai jau ten taip blogai. Gal tikrai cia tik del tu 2 proc paramos „kalasi“ globejai.
  Geda aisku, jei taip yra.
  Mums , zmonems, tikrai nera svarbu kuris ten laimes ta „kara“, svarbu juk kad gyvunams butu gerai. O kuo daugiau globos namu , tuo geriau gyvunams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)