Pilaitėje tikrai daug pilaičių

Gyvūnų mylėtojų draugija “Augintinis“ gavo prašymą pasidomėti Vilniaus miesto Pilaitės mikrorajono aplin

Numanėme kas per problema, nes apie tai buvome jau ir seniau šiek tiek girdėję. Prašymas piliečio J. T. buvo labai trumpas bet  labai konkretus, jame buvo prašoma, kad cituoju: Jei galime padėtume išspręsti pastovia problema. Pilaitėje pilna šunų ekstrementų, nes šunų šeimininkai jų nesusirenka.

Suplanavome apžvalginį reidą, sėdome į ekspresą ir išdūmėme į Vilnių nes savo autotransporto neturime. Gražus buvo tą dieną Vilniuje oras, švietė saulė, buvo tikras šiltas pavasaris. Gražus oras buvo ir Pilaitės mikrorajone. Bet čia buvo gražus tik oras. Pilaitėje tik “Pilaičių“ buvo pridygę, kur be eisi visur jų apstu, norisi pagalvoti ar tikrai toje Pilaitėje galima kvėpuoti grynu oru ir ar jo iš vis čia esama. Tokio šūdelyno dar nebuvome mate nei viename mieste, visa Pilaitė paskendusi šunų išmatose, nedrįsome nei fotografuoti, nei filmuoti.  Nedrįsome nei Pilaitės gyventojų klausti apie tai.  Pamatėme tikrą šūdelyną tiesiogine ta žodžio prasme. Kadangi reidas buvo apžvalginis, nusprendėme iš žmonių neišsiskirti ir negadinti jiems nuotaikos savo apsilankymu. Ir neklydome jie mūsų neatpažino nes nebuvome su draugijos  ženklais. O matėme daug , ir tikrai nei vienas sutiktas šuns šeimininkas nesiteikė susirinkti tai ką palikdavo jo šuo. Nieko nesakėme tokiems vedžiotojams,  nusidavėme, kad mums tai nerupi. Nematėme ir antsnukių, visi šunys buvo išvedami lyk į privačia teritoriją, kurioje antsnukio tikrai nereik. Rūpi, oi ir dar kaip mums visa tai rūpi.

Kažkaip nepasiteiravome, ar Pilaitėje bent policijos nuovada yra, ar yra tame rajone gamtosaugos kabinetas, ar valstybinė veterinarija bent žino apie tokį mikrorajoną kaip Pilaitė. Žinome tik viena, kad seniūnija čia tikrai yra-gal. Pasirodo ne tik seniūnija Pilaitėje yra su seniūnu Albinu Šniru priešakyje, bet čia yra dar net aštuoni seniūnaičiai: Aleksandras Toropčinas, Valentina Polubenko, Algirdas Kelpša, Sigitas Ramanauskas, Danuta Totol, Neringa Urbonienė, ir Vidmantas Vinslovas.

Klausimas būtų tik vienas. Ką veikia seniūnas su savo seniūnaičiais Pilaitėje, kad nemato jog vietoj šaligatvio ir želdinių,  karaliauja šunų ekstrementai. Kol kas, atsakingų asmenų neprašėme atsakyti mums asmeniškai į šį klausimą. Jei bus ir sekantis mūsų atvykimas į Pilaitę, patikėkite daug kam sukelsime labai didelių ne tik nemalonumų bet ir nepatogumų.

 

 

Viena mintis apie “Pilaitėje tikrai daug pilaičių”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)