Pamiškėje gyvenusį šunį pagavo per dvi valandas

Prie kelio į Zatyšius, pamiškėje, kelis metus gyvenęs šuo, tikisi gyvūnų globėjai, netrukus turės namus. Trečiadienį jį sugavo bendrovės „Jonavos paslaugos“ specialistai. Jauną juodą lauke gyvenusį gyvūną greičiausiai galima vadinti „žinomiausiu Jonavos šunimi“ – jo likimu domėjosi, maitino ir prižiūrėjo kelios dešimtys jonaviečių.

Kelias dienas šuo turės praleisti Gudžionių gatvėje, kur apgyvendinami beglobiai sugauti gyvūnai.

„Jei yra jonaviečių, norinčių priglausti ir auginti šunį – labai jų laukiame. Jei šeimininkų neatsiras, tada šuo bus išvežtas į Kauno gyvūnų prieglaudą“, – sakė beglobiais gyvūnais Jonavoje besirūpinanti savanorė Ilona Kolitaitė.

Benamio pamiškėje gyvenančio šuns istorija jaudino daugelį jonaviečių. Žmonės į pamiškę gyvūnui veždavo maisto, kelis kartus šunį buvo bandoma pagauti, tačiau – nesėkmingai, nes jis per arti žmonių neprisileisdavo.

Šiemet žmonės jam sukalė būdą, tačiau kažkas ją tiesiog pavogė. Netrukus gyvūnui į pamiškę buvo atgabenta dar viena būda.

„Tačiau ir ją pavogė, o vietoje jos pastatė mažą ir sukrypusią“, – pasakojo jonaviečiai.

Kaip jonavoszinios.lt sakė bendrovės „Jonavos paslaugos“ meistras Romas Mikalauskas, šuns gaudymas užtruko apie dvi valandas.

„Dabar gyvūnas nuvežtas karantinavimui, galbūt atsiras žmonių, kurie norės jį auginti. Tačiau noriu įspėti, kad tai – ne „lenciūginis“ šuo, jam reikia erdvaus voljero ir nemažos būdos. Žinoma, sunku pasakyti, kaip jis elgsis naujoje aplinkoje“, – sakė R.Miklauskas.

Dėl beglobio šuns į bendrovę „Jonavos paslaugos“ kreipėsi Užusalių seniūnija.

https://jonavoszinios.lt/naujienos/pami%C5%A1k%C4%97je-gyvenus%C4%AF-%C5%A1un%C4%AF-pagavo-dvi-valandas.html

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)