Netveria pykčiu dėl nukankinto triušio: asmuo ieško kitų gyvūnėlių, policija aiškinasi sadisto tapatybę

Įsiminkite šiuos veidus- asmenys, kurie peržengė žmoniškumo ribas ir tuo didžiuojasi. Policijai jau perduota visa…

Posted by VšĮ "Naminukai" on 2017 m. liepa 6 d.

Socialinėje erdvėje išplatintas šoką sukėlęs pranešimas – „Facebook“ naršytojai pasidalijo šiurpą keliančiomis nuotraukomis, kuriose užfiksuotas itin sadistiškai nukankintas triušis.

„Niekas nedovanokit jokių gyvūnėlių šitam asmeniui!!! Taip žiauriai nukankinti triušiuką, dalintis nuotraukomis „Facebook“ ir tuo didžiuotis yra kažkas nesuvokiamo!!!“ – tokia perspėjimo žinutė parašyta po nuotraukomis, paskelbtomis grupėje „Lietuva – gyvūnams“.

Pasidalytose nuotraukose iš tiesų matyti, kad gyvūnas buvo stipriai kankinamas, vienoje iš fotografijų matyti pervertas peilis, kitoje fotografijoje gyvūnas surištomis letenomis.

„Nuotraukos pačios kalba už save. Sadizmas. Šis žmogus ieško katinuko ir ketina su juo panašiai pasielgti. Užkirskim tam kelią!!! Perspėkit vieni kitus!!!“ – sakoma gyvūnams neabejingų žmonių pranešime.

Žinute sulaukė itin didelio dėmesio, nemažai asmenų informavo, kad matė viešojoje erdvėje įtariamojo asmens įkeltas nuotraukas, taip pat pranešimus, jog ieško ir norėtų priglausti ir kitus gyvūnus.

Tiesa, socialiniais tinklais aktyviai besinaudojantys asmenys diskutuoja, kad asmuo turi ne vieną anketą „Facebook“ tinkle ir taip neva gali klaidinti kitus ir mėtyti pėdas.

„Kad čia susijusios 4 fb anketos, ne tik šita“, – komentuoja situacijai neabejingi žmonės.

Didžioji dalis žiaurumu persmelktą nuotrauką komentavusių asmenų, o jų yra daugiau nei 100, siūlė būtinai kreiptis į policiją, aiškintis šią situaciją ir surasti gyvūną nukankinusius asmenis.

Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Simona Ludavičiūtė Alfa.lt sakė, kad jiems ši situacija ir viešoje erdvėje paskelbtos nuotraukos yra žinomos, šiuo metu analizuojami socialiniai tinklai ir aiškinamasi, kas galėjo taip pasielgti su gyvūnu.

https://www.alfa.lt/straipsnis/50192410/netveria-pykciu-del-nukankinto-triusio-asmuo-iesko-kitu-gyvuneliu-policija-aiskinasi-sadisto-tapatybe

Viena mintis apie “Netveria pykčiu dėl nukankinto triušio: asmuo ieško kitų gyvūnėlių, policija aiškinasi sadisto tapatybę”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)