Manoma, kad jie ne tik savo vaikus žudo bet ir savo gyvūnus.

Kadangi jūs viešai džiaugėtės savimi (!?!?!) ir į klyną įkištu kačiuku (!?!), tai aš sau leisiu jumis pasišlykštėti! Monika, tu esi atmata ir neverta motinos vardo, nepaisant to, ar pati talžei savo vaiką, ar stebėjai ir tylėjai, kaip mažylis yra daužomas ir UŽMUŠAMAS! Gediminai, tu nevertas būti vadinamas žmogumi! Visa Lietuva tau siunčia linkėjimus, o aš palinkėsiu, kad jie su kaupu išsipildytų!
Vis dar negaliu patikėti, kad vaikų teisių specialistai, socialiniai darbuotojai leidžia sau už valdišką algą tik šiknas šildyti pusiau jaukaus kabineto kėdėj. Beje, pastaraisiais metais ypač tai būdinga Kėdainių miestui bei rajonui. Kiek dar mažylių turės mirti, kol pradėsit dirbti ir matyti grėsmes, o apie jas išgirdę bent reaguoti???
Kaimynai, draugai, giminės, o kas jums burnas užsiuvo? Patikėkit, gausit medalį iš aukščiau už galbūt išgelbėtą gyvybę, jei laiku perspėsite, bet tikrai ne už interviu pro durų tarpą, jog „aha, kasdien girdėjau, kad ten baisūs dalykai dėjosi…“!
Lietuva, kur tu eini?..

Viena mintis apie “Manoma, kad jie ne tik savo vaikus žudo bet ir savo gyvūnus.”

  1. Panašu kad jie ir su gyvūnais ne ką geriau elgiasi kitu atveju į klyną katuko nekištų. Malonu būtų kad atitinkamos įstaigos ir į tai atkreiptų dėmesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)