Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija nutraukia bendradarbiavimą su Kauno savivaldybe

Brigita Kymantaitė

Po ilgų svarstymų šiandien su kolegomis pateikėme pranešimus dėl pasitraukimo iš bendradarbiavimo su Kauno miesto savivaldybe. Siekėme labai paprastų dalykų – konkurencingumo ir atvirumo šioje srityje. Po kelių mėnesių bendravimo su savivaldybės administracijos atstovais matome, kad nėra galimybės eiti bendru keliu. Jei savivaldybės administracijai pačiai neaktualu sudėlioti skaidrumo taškus paslaugoje su „Nuaru“, neturiu noro rašinėtis šabloniškais raštais. Tą laiką ir finansus skirsiu pagalbai mažesnėse savivaldybėse, kurios yra suinteresuotos susitvarkyti šią sritį ir nustoti leisti tūkstančių eurų iš mokesčių mokėtojų kišenės atitinkamų paslaugų teikėjams. Kaunas turėjo daug potencialo, nes savivaldybėje buvo daug žmonių, nuoširdžiai norinčių teigiamų pokyčių. Gaila, jų pajėgumo neužteko.

Daugiau apie tai skaitykite čia:

https://gyvunuapsauga.lt/lt/naujienos/kilus-abejonems-del-skaidrumo-nevyriausybininkai-nutraukia-bendradarbiavima-su-kauno-savivaldybe/

5 mintys apie “Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija nutraukia bendradarbiavimą su Kauno savivaldybe”

  1. Brigita Kymantaitė paradui tikrai nevadovaus. Gana jau privadovavo prikasė, prikorė, šunų ir kačių, žmonės dėl jos čipo, ir prileido i valkatas gana pakankamai ir mes jos šito žygdarbio net nesiruošiam užmiršti jei ką.

  2. Ir kas Brigitai Kymantaitei šiuo metu nepatinka, akivaizdu ir jos sebrams nepatinka tik kas nepatinka nepasako. Troliais vadina, matomai jos intelektas tam palankus.

  3. Pats pirmas, vertybių punktas, Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos, kuriame kalbama, cituoju: sąžiningumas, pagarba ir lygybė.
    Aš nematau nei sąžiningumo, nei pagarbos, nei lygybės šioje organizacijoje. O tai kaip kiti vertybių punktai jų yra tai daug …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)