LIETUVOJE BANDOMA PRASTUMTI LEIDIMĄ MEDŽIOTI STRĖLĖMIS!!!

Aš Prieš Medžioklę

Pasirašyk peticiją prieš šį barbarišką įstatymą:
https://www.priesmedziokle.lt/
Ir būtinai PASIDALINK SU DRAUGAIS!!!

Mielieji, balandžio 1 dieną spauda paskelbė, jog Seimas bando prastumti medžioklės įstatymo pataisas leidžiančias Lietuvoje medžioti pačiu barbariškiausiu būdu pasaulyje – su lankais ir strėlėmis. Visi galvojome, kad tai yra balandžio pirmosios pokštas ir smagiai juokėmės. BET MES KLYDOME – TAI TIESA!

Seimo nariai Kęstutis Mažeika, Jonas Jarutis, Viktoras Rinkevičius, Dainius Gaižauskas, Andrius Palionis ir Saudargas Paulius iš tiesų užregistravo tokią pataisą: https://bit.ly/2q7zp7f

Kai kurie praeitos kadencijos Seimo nariai su naktiniais taikikliais norėjo išnaikinti Lietuvos miškų gyvūnijos likučius. VISI SUSIVIENIJĘ UŽKIRTOME TAM KELIĄ. Įstatymas buvo bandomas buldozerio principu prastumti 4 kartus. Tačiau sveikas protas ir visuomenės interesas laimėjo. Nepavykus išnaikinti gyvūnų su naktiniais taikikliais, šio Seimo nariai sugalvojo suluošinti tai kas liko mūsų miškuose!

Pasirašykite peticiją ir būtinai pasidalinkite su draugais! Susivienykime dėl gyvūnų ir vėl! Užkirskime kelią šiam barbariškam įstatymui!

PETICIJA: https://www.priesmedziokle.lt/

Viena mintis apie “LIETUVOJE BANDOMA PRASTUMTI LEIDIMĄ MEDŽIOTI STRĖLĖMIS!!!”

  1. Atsiprašau bet tokio idiotizmo galima tik iš mūsų valdovų sulaukti. Netoleruotina ir labai liūdna, kai nesusigalvojama rimtų darbų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)