„Laisvės piknikas“ – draugiškas gyvūnams

Informacija paruošta Kamilės Sakalauskaitės iš VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“, siekiant skatinti žmones saugoti savo augintinius bei rūpintis gyvūnų gerove.

Ketvirtą kartą įvykęs „Laisvės piknikas“ į Kaune esančią Nemuno salą pritraukė ne tik daugybę nevyriausybinių organizacijų bei verslo atstovų, bet ir nemažą būrį gyvūnų mylėtojų su savo augintiniais. Juos pramogauti, fotografuotis, atlikti užduotis bei laimėti prizus kvietė ir VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvų“ (toliau – „GGI“) komanda, supažindinusi su savo veikla, bei projektais „neBrisius.lt“ ir „Draugiški Gyvūnams“.

„Džiaugiamės, kad sulaukėme nemažai lankytojų, neabejingų gyvūnų gerovės klausimams Lietuvoje,  bei jų keturkojų draugų. Visada malonu matyti, jog šeimininkai nepalieka savo augintinių namuose, vis dažniau kartu lankosi kavinėse, parkuose, bei tokiuose renginiuose, kaip „Laisvės piknikas“. Mūsų palapinėje jie galėjo pasitikrinti savo žinias, užduoti rūpimus klausimus bei susipažinti su „GGI“ projektais“,  – įspūdžiais dalinosi organizacijos vadovės padėjėja Aušrinė Stočkutė.

Pikniko dalyviai sprendė gyvūnų gerovės testą, kuriame atsakinėjo į smagius klausimus, tokius, kaip „Kokios veislės naminės katės yra mažiausios pasaulyje“, bei „Kiek tūkstančių kartų šunų uoslė yra stipresnė, nei žmonių“. Taip pat tikrino savo žinias  apie „GGI“ projektus, bendrus gyvūnų gerovės klausimus Lietuvoje, žiauraus elgesio atvejus, bei kaip elgtis juos pastebėjus. Teisingai atsakę į klausimus, laimėjo parduotuvės „Zoomaistas.lt“ įsteigtus prizus.

Visi norintys galėjo nusifotografuoti prie „GGI“ ir UAB „Mars Lietuva“ fotosienos,  keturkojai draugai vaišinosi vandeniu iš įrengto „Šuns baro“, o vaikai laiką leido su linksmuoju projekto „neBrisius.lt“ animatoriumi – šunimi Nebrisiumi. „Tokio šuns norėčiau ir savo namuose“, – sakė į pikniką su tėvais atėjusi šešerių metu Marija.

„Mūsų organizacijos tikslas – spręsti gyvūnų gerovės problemų priežastis, užkertant kelią pasekmių atsiradimui. Dalyvavimas tokiuose renginiuose padeda pasiekti nemažą srautą žmonių bei juos supažindinti ne tik su mūsų veikla, bet ir su bendra situacija Lietuvoje. Smagu, jog galime dalyvauti bei sukurti smagų laiką mus aplankiusiems ir jų augintiniais, o vis daugiau renginių tampa draugiškais ir mūsų augintiniams“, – džiaugėsi „GGI“ vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė.

Daugiau apie VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ veiklą sužinoti galite apsilankę internetiniame puslapyje www.ggi.lt .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)