Labai prašome visuomenės dėmesio ir palaikymo.

Gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“

Labai prašome visuomenės dėmesio ir palaikymo. Be sustojimo lėkdami į iškvietimus, slaugydami sunkiai sužalotus, partrenktus, pašautus ar kitaip sužalotus ar išmestus sušalti, kovodami dėl rūsiuose užkaltų kačių (kada gi tie žiaurumai liausis? !) sulaukėme pranešimų apie itin keistus ir žiaurius įvykius. Prašome visų ką nors žinančių ar galinčių suteikti vertingos informacijos susisiekti, nes manome kad tokie kenkėjai privalo būti surasti ir nubausti.
1. ISTORIJA- galimai pašautas šuo iš Babtų. Gal kas nors žinote kieno tai šuo, o gal žinote kitas svarbias aplinkybes. Plačiau apie šį šunį skaitykite:https://m.facebook.com/story.php…
2. ISTORIJA – nunuodyti paukščiai Šilainiuose. Pirmųjų pranešimų sulaukėme sekmadienį. Negyvais paukščiais buvo nusėtas visas šlaitas, šalia matėsi papiltų grūdų kruvelės. Žinodami paukščio gripo pavojų, pranešėme Kauno m. VMVT, kurios inspektoriai nedelsiant atvykę surinko paukščių lavonus ir galimai užnuodytus grūdus. Negyvi paukščiai buvo surenkami ir pirmadienį bei antradienį, na, o šiandien žmonės pranešė, jog vėl paberta naujų grūdų. Nacionalinė laboratorija ištyrė- pavojingų ligų nėra ir patvirtino, kad grūdai nuodingi, bei nustatė nuodingą medžiagą. Vyksta tyrimas. Mes labai prašome ką nors žinančius, mačiusius pranešti mums arba Kauno m. VMVT. Prašome gyventojų stebėti šią vietą, galbūt pavyks pastebėti asmenį nuodijantį paukščius.
3. ISTORIJA: Gavę pranešimą su skubiu pagalbos prašymu apie į kilpą įsipainiojusią katę Kaune Šiaurės pr. šlaite nesitikėjome pamatyti tokių vaizdų. Nedelsiant iškvietėme policiją ir informavome Kauno m. VMVT, o atvykę policijos pareigūnai nusprendė, jog reikalingas ir aplinkosaugos įsikišimas. Katė, kuri paženklinta specialiu sutartiniu ženklu (turi pakirpta kairę ausytę) išvaduota iš ją suveržusių dratinių kilpų tik ją pristačius į veterinarijos kliniką ir narkotizavus. Katytei pavojus negresia. Laukiame atsiliepiant katę šeriančius globėjus ir visus ką nors žinančius apie pastatytų kilpų „kvartaliuką“.

Labai prašome visuomenės dėmesio ir palaikymo. Be sustojimo lėkdami į iškvietimus, slaugydami sunkiai sužalotus, partrenktus, pašautus ar kitaip sužalotus ar išmestus sušalti, kovodami dėl rūsiuose užkaltų kačių (kada gi tie žiaurumai liausis? !) sulaukėme pranešimų apie itin keistus ir žiaurius įvykius. Prašome visų ką nors žinančių ar galinčių suteikti vertingos informacijos susisiekti, nes manome kad tokie kenkėjai privalo būti surasti ir nubausti.1. ISTORIJA- galimai pašautas šuo iš Babtų. Gal kas nors žinote kieno tai šuo, o gal žinote kitas svarbias aplinkybes. Plačiau apie šį šunį skaitykite:https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1586948851333785&id=1331413300478852. ISTORIJA – nunuodyti paukščiai Šilainiuose. Pirmųjų pranešimų sulaukėme sekmadienį. Negyvais paukščiais buvo nusėtas visas šlaitas, šalia matėsi papiltų grūdų kruvelės. Žinodami paukščio gripo pavojų, pranešėme Kauno m. VMVT, kurios inspektoriai nedelsiant atvykę surinko paukščių lavonus ir galimai užnuodytus grūdus. Negyvi paukščiai buvo surenkami ir pirmadienį bei antradienį, na, o šiandien žmonės pranešė, jog vėl paberta naujų grūdų. Nacionalinė laboratorija ištyrė- pavojingų ligų nėra ir patvirtino, kad grūdai nuodingi, bei nustatė nuodingą medžiagą. Vyksta tyrimas. Mes labai prašome ką nors žinančius, mačiusius pranešti mums arba Kauno m. VMVT. Prašome gyventojų stebėti šią vietą, galbūt pavyks pastebėti asmenį nuodijantį paukščius. 3. ISTORIJA: Gavę pranešimą su skubiu pagalbos prašymu apie į kilpą įsipainiojusią katę Kaune Šiaurės pr. šlaite nesitikėjome pamatyti tokių vaizdų. Nedelsiant iškvietėme policiją ir informavome Kauno m. VMVT, o atvykę policijos pareigūnai nusprendė, jog reikalingas ir aplinkosaugos įsikišimas. Katė, kuri paženklinta specialiu sutartiniu ženklu (turi pakirpta kairę ausytę) išvaduota iš ją suveržusių dratinių kilpų tik ją pristačius į veterinarijos kliniką ir narkotizavus. Katytei pavojus negresia. Laukiame atsiliepiant katę šeriančius globėjus ir visus ką nors žinančius apie pastatytų kilpų "kvartaliuką".

Posted by Gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba "Nuaras" on 2017 m. vasario 1 d.

Viena mintis apie “Labai prašome visuomenės dėmesio ir palaikymo.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)