Kaišiadorių rajone pakorė šunį

Vienos Kaišiadorių rajono gyvenvietės gyventojai praėjusią vasarą patyrė tikrą šoką, kai jų kaimynas Petras Jančius į kiemą atklydusiu benamiu šunimi atsikratė pačiu brutaliausiu būdu – vyras gyvūną pabandė pasmaugti rankomis, o kai to padaryti nepavyko, tiesiog pakorė ant šakos. Šokiruojantį įvykį matė kaimynai, o P. Jančiui dėl žiauraus elgesio su gyvūnu teko aiškintis teisme.

Kaip paaiškėjo, iki tol neteistas P. Jančius pirmąjį teistumą užsidirbo po praėjusios vasaros pradžioje nutikusių įvykių. Birželio 8 d., apie 20 val. 30 min., nuo alkoholio apsvaigęs vyras kieme nusprendė atsikratyti benamiu šunimi – iš pradžių jį smaugė rankomis, o vėliau užrišo ant kaklo raištelį ir pakabino gyvūną ant medžio šakos.

Šuo tokios kankynės nepakėlė – užduso.

Tokia egzekucija neliko nepastebėta – anot vienos iš P. Jančiaus kaimynių, ji mačiusi, kaip vyras bandė benamį šunį pasmaugti ir jau suglebusį kūnelį nunešė ir išmetė už ūkinio pastato, tačiau šuo atsigavo ir vėl atbėgo į kiemą – tuomet P. Jančius jį pakorė turima virvute.

„Šaukiau ant P. Jančiaus, kadangi negalėjau į tai žiūrėti“, – teigė liudytoja, o analogiškus parodymus apie matytą egzekuciją davė dar du asmenys.

Apklaustas įtariamuoju P. Jančius pilnai pripažino savo kaltę ir teigė besigailintis, o tuo pačiu paaiškino, kodėl taip pasielgė – anot vyro, pačio auginančio tris šunis, benamis gyvūnas vieną dieną tiesiog atklydo į jo kiemą ir nepanoro išeiti. Nors šuo niekam neįkando ir nieko neužpuolė, vieną dieną nuo alkoholio apsvaigęs šeimininkas tiesiog nusprendė juo atsikratyti – pagavo gyvūną bandė jį smaugti, o vėliau pakorė su batraiščiu. Tiesa, gyvūnas ilgai nekabėjo – vėliau P. Jančius gaišeną numetė į šiukšlių krūvą.

Kadangi vyras pripažino savo kaltę, o iki tol nebuvo teistas, Kaišiadorių rajono apylinkės teismas nusprendė, kad atgailaujantis nusikaltėlis galės atsipirkti bauda – už surengtą egzekuciją P. Jančiui teks sumokėti 150,64 euro.

Viena mintis apie “Kaišiadorių rajone pakorė šunį”

  1. Tokie dalykai nedžiugina, o bauda iš vis yra ne tik juokinga bet ir apgailėtina, už tokius veiksmus turėtų būti bauda bent virš 1000 eurų ir dar su laisvės apribojimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)