Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondas „Drauge“

Gyvūnams pasišventęs Labdaros ir paramos fondas Drauge. Veikla skiriasi nuo kitų tuo, kad mes priimame daiktus, kuriuos parduodame mugėse ir internete ( prikeliame jums nereikalingą daiktą antram gyvenimui) už minimalią kainą (auką) visas lėšas skirdami gyvūnams, bendradarbiaudami su VŠĮ prieglaudomis. Priimame aukas ir maisteliu bei kitais būtinais gyvūnams daiktais, pledai, guoliai, pagalvės, patalynė, rankšluosčiai. Visi daiktai renkami ir skirstomi po prieglaudas.

https://www.facebook.com/Beglobi%C5%B3-gyv%C5%ABn%C5%B3-labdaros-ir-paramos-fondas-Drauge-397324223945359/

Telefonas: 8 652 44644

2 mintys apie “Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondas „Drauge“”

  1. neaiski veikla, facebooke skelbia kad surinko 18 euru per savaite,o jau patalpas is savyvaldybes gavo,labai idomu kaip bus mokoma ,ar cia tokia turtinga Traku savivaldybe kad skiria neaiskiems asmenims nemokomai patalpas ?? aplamai organizacijos veikla registruota nuo 2018 metu liepos o facebooke praso paramos nuo 2017 sausio ,ir vadovas neaiskus is kur jis aplamai atsirado,turbut bus kaip pasipelnymo gyslele rades

    1. Kurioje vietoje Jūs gerbiamasis matėte, kad fondas surinko 18 eur per savaitę? Iš kur jūs paėmmėte tokį dalyką kad parama prašoma nuo 2017 sausio? Pasipelnymo buvimą ar nebuvimą Jums gali paaiškinti mūsų buhalterė kuri vykdo visą apskaitą. Patalpas gavome iš savivaldybės oficialiai įsisteigę. To įstatymai nedraudžia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)