Atgrubnagiškas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos noras rūpintis gyvūnų gerove

VšĮ „Gyvūnų užuovėja“

Esu pasibaisėjusi maisto veterinarijos tarnybos darbu. Liepos pradžioje parašiau skundą dėl trijų galimai neprižiūrimų šunų. Gavau iš jų atsakymą, jog esminių pažeidimų nerasta . Pažadėjau sau ir toliau juos lankyti. Vakar nuvykau po keletos savaičių pauzės , vaizdas mane šokiravo. Tos pačios baisios sąlygos, ant ausų pilną žaizdų, jos kruvinos ir žaisdose pilną musių, kurios ten deda savo kiaušinėlius. Du šunys sunkiai atsikelia, einant šlubuoja, ant nosių tie patys, lyg kirstinių žaizdų randai, šunys be galo bijo žmonių, bijo bet kokio staigesnio judesio. Tik vieno šuns būda yra panaši į būdą. Dvi likusios yra apgailėtinos, su skylemis būdoje, pilnomis šiukšliü ir akmenų, viena būda išvis be galo, pristumta prie automobilio, pro automobilio apačią ten traukia vėjas.
Šiandien vėl nuvykau į maisto veterinarijos tarnybą ir pasakiau, jog trečią kartą į juos nesikreipsiu ir jei jie man nepadės tuos šunelius tikrai parodys per televiziją. Ten dirbantis žmogus , su ironiška šypsena pasake : ,,PRIE PROGOS PATIKRINSIME“ . Parašiau skundus, bet žinau, jog niekam neįdomu, o šunis veterinarams reikia parodyti jau dabar.
Tad, mieli piliečiai, pasakykite man, kur kreiptis, jei įstaiga kuri turi padėti visiškai nepadeda?
Ar ir Jums tai atrodo normalios gyvūnų laikymo sąlygos? Kada pagaliau žmonės supras, kad gyvūnai neužtenka įpilti vandens ir karts nuo karto numesti paėsti!!!

Nuoroda i video:
https://www.facebook.com/1609270199386342/videos/1667113290268699/

2 mintys apie “Atgrubnagiškas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos noras rūpintis gyvūnų gerove”

  1. Ponui Ministrui Jonui Miliui nusiuntėme štai tokią žinutę:

    Laba diena siūlome pasidomėti atidžiau kaip atlieka pareigą miestų ir rajonų gyvūnų gerovės. Šiuo metu mūsų pastebėjimais jos savo funkcijos nevygdo į gyvūnų gerovės pusę o atvirkščiai, žiūri aplaidžiai ir dar ne tik nusišniaka bet ir nusirašinėja į pievas.

    Laukime atsakymo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)