MEDŽIOKLINIAI ŠUNYS: PAŽADĖTA

Gautas telefoninis pranešimas jog Prienuose pastoviai kaukia ir loja šunys. Nuvykome į minėtą vietą, radome ne kokį vaizdą. Šunys gyvena galima sakyti tamsoje, ir drėgmėje, nematėme jokių paklotų, nematėme ir indelių su maistu bei vandeniu. Apie šunų kakučių kvapus (nors nesimatė šunų patalpoje kakučių, buvo švaru) ir garsus kuriuos girdi to namo kaimynai ir visiškai šalia esantis daugiabutis jau net nekalbėsime. Vienu žodžiu pažeidimų pastebėta daugokai.  Klausite o kodėl nėra to pažeidėjo nei pavardės nei vardo nei neparašyta vieta kur tai yra. Taip neparašyta nes šeimininkas prižadėjo savaitės bėgyje absoliučiai visus pažeidimus ištaisyti. Jeigu pažadas po savaitės nebus ištesėtas laukite įdomaus tęsinio.

Nežinome, pažadas ištesėtas ar ne bet mūsų niekas neinformavo kaip, kad buvo žadėta. Laukiamas laikas senai baigėsi, taigi.

Jouzas Kleiza gyvenantis Prienuose Kęstučio 65 – 07  nesusimąstė, jog ypač mūsų Gyvūnų mylėtojų draugijai “Augintinis“ meluoti yra nepadoru ir tuo labiau rizikinga.  Šis žmogus yra medžiotojas, laikantis nepadoriomis sąlygomis urvinius šunis, kuriuos naudoja medžioklės tikslams. Kai pačiam įskausta galvą savo augintiniam jis tiesiog atsidaręs langą  švilptelna ir tie tam laikui nurimsta.  Ši info bus elektroniniu paštu perduota Prienų seniūnui Algimantui Matulevičiui ir Prienų valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai.

 

Vidas Vaikšnys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti paveiksliuką(tik .jpg)